Filesystem services PXI: Difference between revisions

Neimod (talk | contribs)
No edit summary
Neimod (talk | contribs)
No edit summary
Line 216: Line 216:
| 0x00490042
| 0x00490042
| Initialize (?)
| Initialize (?)
|-
| 0x004A00C2
| (archivehandlelo, archivehandlehi, size, ptrsize_mul2, ptr)
|-
|-
| 0x004B0102
| 0x004B0102