GPU/Commands: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 95: | Line 95: | ||
| 0x08 | | 0x08 | ||
| 2 | | 2 | ||
| ? | |||
|- | |||
| 0x0A | |||
| 4 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 0x0B | |||
| 3 | |||
| ? | | ? | ||
|- | |- | ||
| Line 127: | Line 135: | ||
| 0x5C | | 0x5C | ||
| 1 | | 1 | ||
| ? | | ? | ||
|} | |} | ||
No edit summary |
|||
| Line 95: | Line 95: | ||
| 0x08 | | 0x08 | ||
| 2 | | 2 | ||
| ? | |||
|- | |||
| 0x0A | |||
| 4 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 0x0B | |||
| 3 | |||
| ? | | ? | ||
|- | |- | ||
| Line 127: | Line 135: | ||
| 0x5C | | 0x5C | ||
| 1 | | 1 | ||
| ? | | ? | ||
|} | |} | ||