Camera Services: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 40: | Line 40: | ||
| 0x000D0040 | | 0x000D0040 | ||
| SetTransferEndInterrupt(bool) | | SetTransferEndInterrupt(bool) | ||
|- | |||
| 0x000E... | |||
| GetTransferEndInterrupt() | |||
|- | |- | ||
| 0x000F0000 | | 0x000F0000 | ||